o developerovi

Naša spoločnosť LICITOR development je developerskou spoločnosťou špecializujúcou sa na výstavbu unikátnych projektov od rezidenčných projektov, akým je naša srdcová záležitosť Wellpark v centre Žiliny, osobitý rodinný projekt Vrbový háj v Trnovom, najrozsiahlejší bytový komplex The Cube, Arboreum, ako aj výstavba komerčných projektov, akým je nenapodobiteľný areál športovísk a oddychových zón eXtreme park a mnoho ďalších. Naše projekty predstavujú náš nezameniteľný rukopis pretváraný do skutočnosti predstavujúci naše spoločenské, ako aj kultúrne postoje s akcentom na politickú nezainteresovanosť a nekonfliktné vzťahy s verejnosťou.

Unikátne projekty
Nezameniteľný rukopis
Architektonické zážitky

Piano Residence z pohľadu developera

Súhra precíznosti a hravosti
Súhra elegancie a jednoduchosti
Súhra minulosti a nadčasovosti

PianoResidence.sk

Historický punc
Jedinečnosť detailov

Dokonalý projekt spájajúci v sebe kúsky histórie, no zároveň podčiarkujúci súčasný mestský štýl, tvorí súhru minulého a prítomného okamihu. Tento unikátny projekt z našej dielne získal svoje jedinečné pomenovanie Piano Residence vďaka svojmu originálnemu pôdorysu nenápadne pripomínajúceho klavírne krídlo.

Našou ideou pri takýchto projektoch je vytváranie:

,,Stavieb budúcnosti s úctou k minulosti“...

Súhra precíznosti a hravosti. Rozmanitá paleta ruchu mesta prenášajúca sa v tónov Piana Residence vytvára pocit ľahkosti a hravosti zo života.

Súhra elegancie a jednoduchosti. Elegancia nepozná vek, a to aj v prípade našej koncepcie. V spojení s prirodzenou nenútenosťou sa za ňou skrýva rafinovaná hra materiálov, tvarov a farieb.

Súhra minulosti a nadčasovosti. Našou otvorenosťou k projektu s historickým puncom zameraným na jedinečnosť detailov, sa nám podarilo zachytiť nádych histórie prenesený v nadčasových prvkov a stvárniť ich tak v prítomnom okamihu.

JUDr. Patrik Kurimský